REKLAMA

Przyjechali, nie złapali

foto: ilustracyjne/ pixabay.com

To była niespokojna noc w Nowej Rudzie. Był wandalizm, była bójka i brak zatrzymanych sprawców.

Do zdarzeń doszło w nocy z piątku na sobotę (z 24 na 25 maja). Pierwsze zgłoszenia mundurowi odebrali z rejonu ulic Cmentarnej, Podjazdowej, Piastów, Nadrzecznej i Zaułek. - Od 24 maja od godz. 23:00 do 25 maja do godz. 03:00 zostały zgłoszone dwie interwencje. Pierwsza dotyczyła grupy osób, które przewracają śmietniki. Policjanci pojechali na miejsce, gdzie byli po 10 minutach, ale nikogo nie zastali. Patrolowali też rejon, z którego przyszło zgłoszenie i gdzie na ul. Teatralnej ujawniono poprzewracane śmietniki - mówi Wioletta Martuszewska z Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku. - Drugie zgłoszenie przyszło z ul. Piastów i dotyczyło zachowań chuligańskich. Policjanci przyjechali na miejsce po 12 minutach od zgłoszenia. Nikogo nie zastali. Później patrolowali teren, ale też nikogo nie zatrzymali - dodaje policjantka. W tym samym mniej więcej czasie z rejonu ulic Podjazdowej i Piastów policjanci otrzymali zgłoszenie o rzekomej bójce. - Miało być słychać odgłosy bójki. Policjanci pojechali na miejsce zgłoszenia, ale nikogo nie zastali - twierdzi Wioletta Martuszewska. - Nie wpłynęło też żadne zgłoszenie - zaznacza policjantka. Co nie oznacza, że sprawcom się upiecze, bo jak mówią noworudzcy strażnicy miejscy, wszystko nagrała kamera zamontowana na ul. Piastów. Nagranie zostało przekazane policji.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (3): Przyjechali, nie złapali

Obrazek użytkownika Sara Ly
  • Sara Ly
  • 03-06-2019

No to to już jest SZCZYT !!!! Wandalu jak już dokonujesz aktu zniszczenia to zaczekaj aż przyjadą Policjanci . Ciekawe co wtedy zrobią ?
Obrazek użytkownika Qwerty
  • Qwerty
  • 04-06-2019

Ale wstyd monitoring działa i nie mogli złapać wandali, to tylko pokazuje jak nasza policja i straż miejska ze swoim monitoringiem jest beznadziejna.
Obrazek użytkownika sąsiad
  • sąsiad
  • 08-06-2019

Wieczorem z 6 na 7 na Piastów,grupa jak zawsze tych samych pasożytów noworudzkich, zaczepiała ludzi,demolowała bramy biegała z jakimiś niebezpiecznymi narzędziami,i co? Monitoring jak zwykle bezużyteczny.

Na noworudzkim cmentarzu wylano środek chwastobójczy, który popalił dosłownie wszystko.

Tylko u nas poznasz najważniejsze informacje o tym, co z koronawirusem dzieje się na naszym terenie. Stale aktualizowany artykuł na nowaruda24.pl
Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×