REKLAMA

Ośrodki narciarskie w Powiecie Kłodzkim: Które działają do 27 grudnia?

Ośrodki narciarskie w Powiecie Kłodzkim działają do samego końca

Ośrodki narciarskie w Powiecie Kłodzkim. Gdzie ostatnie 3 dni przed kwarantanną narodową można pojeździć na nartach?

Ośrodki narciarskie w Powiecie Kłodzkim wróciły do życia. Jednak nie mogą długo cieszyć się obecnością gości. Zobacz, gdzie możesz pojeździć przed narodową kwarantanną, która rozpocznie sie 28 grudnia.

 

Ośrodki narciarskie w Powiecie Kłodzkim

Część ośrodków w powiecie kłodzkim już działa. Pozostałe czekają na odopwiednią pogodę. Zobacz jak aktualnie wygląda sytuacja w poszczególnych resortach narciarskich.

 

Sokolec - Przełęcz Sokoła

Perspektywa otwarcia jest, jednak nie wiadomo jeszcze do końca kiedy. Sytuacja jest w dużej mierze zależna od nasilenia mrozów. Konkretnej daty otwarcia stoków narciarskich póki co nie ma. Na dziś, 25 grudnia- ośrodek jest nieczynny. Działanie wszystkich stoków zostanie zawieszone od 28 grudnia do 17 stycznia.

 

Przygórze - Przy Górze

Śnieżne szaleństwa zaczęły się od 5 grudnia. Na dziś, 25 grudnia sytuacja wygląda następująco: 25, 26 i 27 grudnia ośrodek ma być czynny od godziny 9.30 do 20.00. Jednak sytuacja jest dynamiczna. Wszystko zależy od warunków pogodowych. Pokrywa śnieżna miejscami sięga do 40 cm. Działanie wszystkich stoków zostanie zawieszone od 28 grudnia do 17 stycznia.

 

 

Zieleniec - Zieleniec Ski Arena

Ośrodek w Zieleńcu ropoczął działanie od 4 grudnia. Stan na dziś, 25 grudnia: Do 27 grudnia stoki będą czynne codziennie, od godziny 9.00 do 21.00. Szlaki turystyczne pozostają otwarte. Pokrywa śnieżna ma 30/40 cm w zależności od miejsca. Działanie wszystkich stoków zostanie zawieszone od 28 grudnia do 17 stycznia.

 

Lądek-Zdrój - Stacja Narciarska Lądek-Zdrój

Nieznana jest na ten moment konkretna data otwarcia ośrodka. Jest to uzależnione w dużej mierze od czynników atmosferycznych. Stan na 25 grudnia - stoki nie są otwarte. Działanie wszystkich stoków zostanie zawieszone od 28 grudnia do 17 stycznia.

 

Czarna Góra - Czarna Góra Resort

Stoki otworzyły się 19 grudnia. Dziś, 25 grudnia ośrodek będzie czynny od 9.00 do 21.00. W sobotę, 26 grudnia stoki będą czynne od godziny 9.00 do 24.00. W niedzielę, 27 grudnia można korzystać z ośrodka w godzinach od 9.00 do 21.00.  Trasy są naśnieżone i gotowe do użytku. Pokrywa śnieżna ma ok. 60 cm. Działanie wszystkich stoków zostanie zawieszone od 28 grudnia do 17 stycznia.

 

Najnowsze informacje o poszczególnych resortach narciarskich będziemy przekazywać na bieżąco.

Natalia Kołodziej

 

Kliknij tutaj, aby zobaczyć apel kłodzkiego starosty Macieja Awiżenia do premiera

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Ośrodki narciarskie w Powiecie Kłodzkim: Które działają do 27 grudnia?

FOT. KPP Kłodzko

Powiat Kłodzki. Staranował i zepchnął do rowu samochód. Od jego kierowcy zażądał 1000 tys. zł. Jak zakończyła się dramatyczna sytuacja?

Powiat Kłodzki: Czy właściciele kłodzkich siłowni wyłamią się z obostrzeń? Sprawdź, co mają na ten temat do powiedzenia.

FB/GOPR Wałbrzych

Ratownicy GOPR sprowadzili zwłoki mężczyzny z gór. Akcja trwała ponad 12 godzin.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×