Spotkanie dotyczące tradycji górniczych i rozwoju Nowej Rudy [zdjęcia] Burmistrz Nowej Rudy, Tomasz Kiliński, wraz z członkami Zarządu Stowarzyszenia Techników i Inżynierów Górnictwa, Janem Podgórskim i Januszem Krawczyszynem, spotkali się z Marszałkiem Województwa Dolnośląskiego, Pawłem Gancarzem. Celem spotkania była między innymi dyskusja na temat historii górnictwa oraz kultywowania (...)