Nowa Ruda. Zapłonęło kolejne Światełko dla Hani Po raz kolejny w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowej Rudzie odbył się koncert charytatywny połączony z kiermaszem i licytacjami pod hasłem Być dla Kogoś... Gramy dla Hospicjum dla Dzieci Dolnego Śląska Formuła Dobra. (...)