Reklama

Gmina Nowa Ruda. Mieszkanka poskarżyła się radzie gminy na wójt

Opublikowano:
Autor:

Gmina Nowa Ruda. Mieszkanka poskarżyła się radzie gminy na wójt - Zdjęcie główne

- W tym stanie faktycznym i prawnym uznać należy, że zarzuty zawarte w skardze są bezzasadne – mówi przewodnicząca Sołek-Muzyka

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Mieszkanka gminy Nowa Ruda poskarżyła się radzie gminy na wójt. Radni uznali skargę za bezzasadną.

Mieszkanka twierdziła, że Adrianna Mierzejewska nie wykonuje czynności nakazanych prawem i nie zapewnia dostępu do danych przestrzennych dotyczących miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego. Po skardze wójt Mierzejewska zwróciła się do operatora gminnego Systemu Informacji Przestrzennej - firmy Gison Sp. z o.o. Pracownicy spółki poinformowali, że przeprowadzili analizę danych przestrzennych - miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego oraz studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego w kontekście zarzutów ze skargi. Analiza potwierdziła, że dane przestrzenne dla gminy są udostępniane zgodnie z obowiązującymi przepisami.

- Biorąc pod uwagę powyższe nie zachodzi zatem podstawa do uwzględnienia przedmiotowej skargi - mówi Bożena Sołek-Muzyka, przewodnicząca rady gminy.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy