Reklama

Gmina Nowa Ruda wprowadziła opłaty za kserokopię i wydruk dokumentów

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Adobe Stock

Gmina Nowa Ruda wprowadziła opłaty za kserokopię i wydruk dokumentów - Zdjęcie główne

Gmina Nowa Ruda: Ile trzeba zapłacić za ksero i wydruk dokumentów? | foto Adobe Stock

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Od 1 września w Urzędzie Gminy Nowa Ruda wprowadzone zostały opłaty za sporządzanie kserokopii dokumentów lub wydruków z systemów elektronicznych na wniosek strony. Ile zapłacą mieszkańcy?

Gmina Nowa Ruda. Jak widać skutki powszechnej drożyzny dotarły wszędzie, a urząd gminy był zmuszony  wprowadzić opłaty za kserokopię i wydruk dokumentów. 

Odpłatność za wykonanie jednej sztuki kserokopii czarno-białej wynosi: dla dokumentu w formacie A4 - 1 zł, a dla formatu A3 - 2 zł. W przypadku wydruków kolorowych stawka wynosi odpowiednio: 2 i 4 zł. Wydanie kopii na nośniku CD kosztuje 8 zł.

W przypadku chęci potwierdzenia kserokopii za zgodność z oryginałem opłata wynika z ustawy o opłacie skarbowej i wynosi 5 zł za każdą stronę uwierzytelnionej kopii dokumentu
- czytamy w gminnym komunikacie. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy