Reklama

Nowa Ruda. Być może przebudowa ul. Kościelnej zakończy się w tym roku

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Redakcja

Nowa Ruda. Być może przebudowa ul. Kościelnej zakończy się w tym roku - Zdjęcie główne

Nowa Ruda. Być może przebudowa ul. Kościelnej zakończy się w tym roku | foto Redakcja

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Jest szansa, że roboty związane z przebudową ulic Kościelnej i Martwej w Nowej Rudzie zakończą się jeszcze w tym roku.

Nowa Ruda. Przed tygodniem informowaliśmy, że wykonawca przebudowy ul. Kościelnej i Martwej firma Wasbud złożyła w noworudzkim urzędzie miejskim wniosek o wydłużenie o 3 miesiące terminu realizacji zadania. Jako powód wykonawca podał wykonanie dodatkowych prac. 

Burmistrz niezadowolony

W ubiegły wtorek z przedstawicielami wykonawcy spotkał się burmistrz Nowej Rudy – Tomasz Kiliński. Jak mówi burmistrz miasto na razie takiej zgody nie wyraziło, a on sam wyraził swoje niezadowolenie, że taki wniosek w ogóle wpłynął. 

Wyraziłem oczekiwanie intensyfikacji prac na budowie, rozmawialiśmy na ten temat. Wykonawca zadeklarował chęć zakończenia zadania w tym roku. Później rozmawialiśmy również z przedstawicielami Zakładu Wodociągów i Kanalizacji na temat nasilenia prac
– informuje burmistrz Nowej Rudy.

Tomasz Kiliński dodaje: Na pewno nie jest to łatwa budowa logistycznie i pewne rzeczy są trudne do układania, tym bardziej, że różni wykonawcy z różnych branż w różnych momentach wchodzą, a logistyka tej budowy jest trudna z racji położenia ulicy. 

Co zrobią?

W ramach przebudowy dwóch ulic Kościelnej i Martwej położona ma zostać nowa asfaltowa nawierzchnia, chodniki wykonane zostaną z kostki. Wykonana ma być kanalizacja deszczowa ma powstać także nowoczesne oświetlenie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy