Reklama

Nowa Ruda. Przychodnia Tur-Med połączyła się z Evitą

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Redakcja

Nowa Ruda. Przychodnia Tur-Med połączyła się z Evitą - Zdjęcie główne

foto Redakcja

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wielkie zmiany na noworudzkim rynku opieki zdrowotnej w Nowej Rudzie. Przychodnia Tur -Med połączyła się z przychodnią Evita i teraz działa pod takim szyldem.

Nowa Ruda. Właścicielka przychodni Tu  Med w Nowej Rudzie Beata Turańska podjęła decyzję o połączeniu jej przychodni z przychodnią Evita, tak też się stało. 

Nawiązaliśmy współpracę z przychodnią Tur – Med i można powiedzieć połączyliśmy siły
– mówi prezes sieci przychodni Piotr Potyrała. 

Potyrała wyjaśnia: Od 1 marca jesteśmy jedną przychodnią, teraz wszystko już jest pod szyldem NZOZ Evita. Przychodnia Tu -Med oficjalnie już rozwiązała umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia, współpracując z Tu -Med utrzymujemy tamtą przychodnie przy ul. Teatralnej. Dla pacjentów praktycznie nie powinno się nic zmienić, jeżeli chcą mogą iść w to samo miejsce, nie powinni mieć żadnych utrudnień. To po prostu są bardziej zmiany organizacyjne, których pacjenci nie powinni odczuć.

Niewielka zmiana z lekarzami

Obecnie w przychodni pracuje trzech lekarzy: Beata Turańska, Elżbieta Szwab – Rybka i Danuta Cichańska. Wcześniej pracował jeszcze Robert Kiełbasa, ale od marca tego lekarza w przychodni już nie ma. 

Ci lekarze cały czas przyjmują, więc pacjenci, którzy chodzili do Tur -Med – u mają cały czas dostęp do swoich lekarzy
– mówi prezes Evity.

Na razie cała sytuacja jest analizowana, nie wiadomo jeszcze, czy potrzebny będzie w tej placówce jeszcze jeden lekarz. Piotr Potyrała podsumowuje: Może nie zajdzie taka potrzeba. Jeżeli pacjent będzie potrzebował może korzystać z wszystkich naszych placówek, ale wiadomo, że ktoś kto jest już jakiś czas objęty opieką swojego lekarza to wskazane jest, żeby kontynuował leczenie u swojego lekarza. Liczymy na to, że zmiany organizacyjne wpłyną na poprawę warunków dostępności oraz jakości świadczeń medycznych przychodni.

Przychodnia Tur -Med połączyła się z przychodnią Evita - w skrócie

Pacjenci przychodni NZOZ Tur - Med mogą nadal korzystać z usług placówki przy ul. Teatralnej 11 w Nowej Rudzie. W związku ze zmianami sieć przychodni Evita obejmuje placówki:

  • Nowa Ruda, ul. Bohaterów Getta 8
  • Nowa Ruda, ul. Spacerowa 15a
  • Nowa Ruda, ul Teatralna 11
  • Wolibórz 115
Uwaga: Co istotne pacjenci przychodni NZOZ TUR-MED nie muszą składać nowych deklaracji wyboru lekarza, pielęgniarki i położnej POZ. 


  

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy