Reklama

Nowa Ruda. Społeczna szafa już funkcjonuje

Opublikowano:
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Masz ubranie w dobrym stanie, które nie używasz? Przynieś do szafy i podziel się z osobami potrzebującymi. Kolejny arcyciekawy pomysł ekipy Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowej Rudzie z jego dyrektorem Agatą Pilarską na czele.

Nowa Ruda. Wczoraj przy ośrodku kultury otwarto akcję pod nazwą „Otwórz szafę”. To społeczna inicjatywa skierowana do osób potrzebujących.

Przy Miejskim Ośrodku Kultury od strony parkingu stanęła ufundowana przez Zakład Produkcji Automatyki Sieciowej w Przygórzu w której można zostawić niezniszczone ubrania, bądź buty, które mogą sobie wziąć osoby potrzebujące. Tu trzeba przyznać, że jest to pierwsza tego typu akcja w regionie.

W otwarciu akcji oprócz szefostwa ośrodka kultury udział wzięli burmistrz Nowej Rudy – Tomasz Kiliński, a także przedstawicielka spółki ZPAS - Karolina Lisiecka.

Myślę, że to co tu się dzieje świadczy, że chcemy pomagać, a tak naprawdę mieszkańcy chcą pomagać i są też tacy, którzy tej pomocy potrzebują. Dzisiaj szafa, której producentem jest znakomity producent szaf dla różnych branż przemysłowych, która posłuży mieszkańcom Nowej Rudy, żeby mogli sobie wzajemnie pomagać. Myślę, że jest to świetna inicjatywa, świetny pomysł Miejskiego Ośrodka Kultury. Bardzo dziękujemy firmie ZPAS za włączenie się do tej akcji, a włącza się zawsze - mówi Kiliński.

Jak mówi Karolina Lisiecka, kiedy Miejski Ośrodek Kultury w Nowej Rudzie zwrócił się do spółki ZPAS z prośbą o ufundowanie szafy pomyśleliśmy sobie, że skoro ma to być szafa zewnętrzna, to kto jak nie my wykona najlepszą możliwą szafę.

Jest to szafa zbudowana z aluminiowych paneli i jak wynika z naszego doświadczenia może stać na zewnątrz naprawdę bardzo długi czas. Nie ma żadnego zagrożenia jeżeli chodzi o jakąkolwiek korozję, czy jakiekolwiek zniszczenia – wyjaśnia Lisiecka.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy