Reklama

Studia na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne

Opublikowano:
Autor:

Studia na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wydział Nauk o Bezpieczeństwie PWSZ w Nysie zaprasza na studia licencjackie lub magisterskie na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne. Studia cieszą się dużym zainteresowaniem.

SPECJALNOŚCI studia licencjackie (I stopnia) • penitencjarystyka i readaptacja społeczna • kryminologia i kryminalistyka • bezpieczenstwo ekonomiczne • zarządzanie systemami bezpieczeństwa studia magisterskie (II stopnia) • bezpieczeństwo społeczności lokalnych • służby i formacje ochrony bezpieczeństwa wewnętrznego • zarządzanie w sytuacjach kryzysowych Rekrutacja online prowadzona jest na stronie internetowej: www.rekrutacja.pwsz.nysa.pl Dokumenty rekrutacyjne można składać w Sekretariacie Rekrutacji PWSZ w Nysie, Budynek A, ul. Chodowieckiego 4, sala 210. Sekretariat Rekrutacji czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. Współczesny świat, staje się coraz bardziej burzliwy, zmienny i nieprzewidywalny, a tym samym coraz bardziej niebezpieczny. Sytuacja ta, wymusza na wszystkich działających w naszym państwie organizacjach, w tym szczególnie organach administracji rządowej i samorządowej, Policji, służbach, strażach i inspekcjach dokonywanie głębokich zmian organizacyjnych oraz podjęcie trudu wykształcenia swoich obecnych i przyszłych pracowników w zakresie umiejętności zapobiegania i przeciwdziałania potencjalnym zagrożeniom, w tym szczególnie - reagowania w sytuacjach kryzysowych. PWSZ w Nysie, jako pierwsza uczelnia na Opolszczyźnie, podjęła się tego trudnego zadania i już od roku akademickiego 2010/2011 przygotowuje profesjonalną kadrę w zakresie bezpieczeństwa wewnętrznego. Misją Wydziału Nauk o Bezpieczeństwie jest wykształcenie nowoczesnych pracowników administracji publicznej, z ukierunkowaniem na jednostki organizacyjne służb państwowych (Policja, Straż Pożarna, itp.). Więcej na temat studiów na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne można znaleźć na stronie internetowej: www.pwsz.nysa.pl

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy