Sześc goli Piasta - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WiadomościAż 6:0 piłkarze Piasta Nowa Ruda pokonali u siebie Łomniczankę Stara Łomnica. Pierwsza połowa nie zapowiadała tak wysokiego wyniku.

Piast grał bez konceptu, chaotycznie i nieskutecznie. Zupełnie inaczej wyglądała druga odsłona. Podopieczni Bolesława Kozaczki ostro wzięli się do roboty. Już w 55 minucie po dośrodkowaniu Sławomira Osickiego z rzutu rożnego precyzyjnym strzałem głową Krzysztof Mika umieścił piłkę w bramce gości. Dwie minuty później podanie Grzegorza Czepiela na trzeciego gola zamienił Artur Osicki. W 68 minucie było już 4:0. Na bramkę gości strzelał Krzysztof Mika. Jego uderzenie wprost pod nogi Artura Osickiego sparował bramkarz gości i noworudzianin po raz drugi w tym dniu ulokował piłkę w siatce. W ostatnim kwadransie meczu Łomniczankę dobili rezerwowi Piasta. Najpierw w 76 minucie, chwilę po wejściu na boisko piątą bramkę zdobył Łukasz Marusiak, a dziesięć minut później wynik ustalił Filp Chorzewski, dla którego był to pierwszy kontakt z piłką w tym meczu.

Piast Nowa Ruda - Łomniczanka Stara Łomnica 6:0 (1:1)

Bramki : K. Mika 2, A Osicki 2, Ł. Marusiak, F. Chorzewski

Piast Nowa Ruda: Turkowicz, Bolisęga, A. Osicki, Pieróg, Stasński, Mika (Siemiński), S. Osicki, Kublik, Leśniarek (Czechowicz), Koprowski (Marusiak), Czepiel (Chorzewski)

Łomniczanka Stara Łomnica: Szczygieł, Piątkiewicz, Mrozek, Sebzda, Skowroński, M. Bielski, R. Bielski, Gajewski, Bednarek, Chreściak, Tomaszewski