Reklama

Zmiany personalne w Komisariacie Policji w Nowej Rudzie. Damian Stukus nowym zastępcą komendanta

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Redakcja

Zmiany personalne w Komisariacie Policji w Nowej Rudzie. Damian Stukus nowym zastępcą komendanta - Zdjęcie główne

Damian Stukus Służbę w policji rozpoczął w 2002 r. w Oddziałach Prewencji policji w Warszawie, ale już po roku przeniósł się do noworudzkiego komisariatu, gdzie pracuje bez przerwy do dzisiaj. | foto Redakcja

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Komisarz Damian Stukus został zastępca komendanta noworudzkiego komisariatu policji, a Dawid Aksamit został zastępcą naczelnika Wydziału Prewencji.

Komisariat Policji w Nowej Rudzie w ostatnich czasach doczekał się dwóch istotnych zmian na ważnych stanowiskach – służbę opuścił zastępca komendanta Wojciech Zaręba od kilkunastu dni pełniącym obowiązki zastępcą komendanta jest komisarz Damian Stukus. Aspirantowi sztabowemu Dawidowi Aksamitowi powierzono obowiązki zastępcy naczelnika Wydziału Prewencji KP Nowa Ruda. 

Damian Stukus objął obowiązki zastępcy komendanta Komisariatu Policji w Nowej Rudzie od 14 lutego. Obowiązki zastępcy komendanta powierzył mu komendant Powiatowy Policji w Kłodzku Tomasz Ociepa, a Damian Stukus po konsultacjach z komendantem KP w Nowej Rudzie Arkadiuszem Michalskim postanowił przyjąć wyzwanie. 

Kilka słów o nowym zastępcy

Stukus jest noworudzianinem, całe życie mieszka w naszym mieście. Służbę w policji rozpoczął w 2002 r. w Oddziałach Prewencji policji w Warszawie, ale już po roku przeniósł się do noworudzkiego komisariatu, gdzie pracuje bez przerwy do dzisiaj.

Cała moja praca jako funkcjonariusza realizowana była w Wydziale Prewencji tutejszego komisariatu policji, gdzie przeszedłem praktycznie wszystkie szczeble służbowe. Obecnie pełnię obowiązki zastępcy komendanta do spraw prewencji
– wyjaśnia policjant. 

Rewolucji nie będzie. Najważniejsze bezpieczeństwo mieszkańców

Nowy zastępca, nowe pomysły. Zapytaliśmy Stukusa, czy wspólnie z komendantem planują jakieś zmiany w funkcjonowaniu noworudzkiej jednostki policji. Na pewno rewolucji w pracy komisariatu nie będzie - odpowiada nasz rozmówca. 

Przez ostatnie 3 lata pełniłem obowiązki zastępcy naczelnika Wydziału Prewencji w naszym komisariacie wspólnie z naczelnikiem kierowaliśmy zespołem, więc kierunki naszych działań są i będą te same. Natomiast z uwagi na pewną dynamikę niewielkie zmiany muszą być, aczkolwiek nie będą to zmiany, jeżeli chodzi o struktury, ale o kierunki pracy
– informuje Damian Stukus. 

Policjant zaznacza też, że dla noworudzkiej policji priorytety działań są nie zmienne, to zawsze było, jest i będzie zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom, miasta, gminy Nowa Ruda oraz gminy Radków. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy