REKLAMA

Tokarczuk kupiła kawiarnię

Kawiarnia ma powstać w tym miejscu

Fot. A.Puzio

Będzie nowe miejsce na kulturalnej mapie powiatu kłodzkiego. Olga Tokarczuk i Beata Tyszka kupiły kawiarnię w noworudzkim rynku. Radości z tego faktu nie ukrywa burmistrz Tomasz Kiliński
- Bardzo podoba mi się ten pomysł, ta inicjatywa. Wiem o tym od jakiegoś czasu. Rozmawiałem z panią Olgą, z panią Beatą Tyszką, które tę inicjatywę podjęły – mówi Tomasz Kiliński. - Stan epidemii i wszystko co się z nim wiąże popsuł nam wiele planów związanych z osobą naszej noblistki, aczkolwiek cieszę się, że Góry Literatury jednak uda nam się zrealizować - dodaje Kiliński.

Kawiarnia artystyczna Olgi Tokarczuk i Beaty Tyszki ma szansę stać się kultowym miejscem odwiedzanym przez mieszkańców i przyjezdnych.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Tokarczuk kupiła kawiarnię

Fot. Zbigniew Waluś

Szpital w Kłodzku ma dostać od starostwa powiatowego prawie 3 miliony złotych na pokrycie strat związane z jego funkcjonowaniem.

Fot. FB/Maciej Awiżeń

Starosta Maciej Awiżeń: wojewoda zadziałał i obecnie nawet 4 karetki WOT zbierają zaległe wymazy z terenu powiatu

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×