REKLAMA

Kraków zaprojektuje Bożków

Architekci z Krakowa zaprojektują bożkowskie przedszkole.

Przedszkole samorządowe powstanie w sąsiedztwie szkoły podstawowej. Miejsce znajdzie się w nim dla 100 maluchów w wieku od 3 do 5 lat. Placówka będzie liczyła 5 oddziałów. W tej chwili urzędnicy są na etapie przygotowywania dokumentacji niezbędnej do rozpoczęcia budowy. Wybrali już firmę, która zaprojektuje placówkę. Do przetargu na opracowanie dokumentacji zgłosiły się cztery firmy. Najkorzystniejszą ofertę za 79 tys. 950 zł złożyła firma Instal-Tech Marcina Marzec z Krakowa. W przetargu startowały też firmy z Wrocławia i Warszawy. Na razie nie wiadomo, skąd będą pochodzić fundusze na budowę przedszkola. Władze gminy chcą je pozyskać z zewnątrz. Na projekt miały 150 tys. zł.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Kraków zaprojektuje Bożków

foto: Fundacja Ratowania Zabytków i Pomników Przyrody

Trzy miesiące pozostały właścicielowi zamku w Ratnie Dolnym na zrealizowanie obowiązków jakie nałożył na niego konserwator zabytków. To chyba nierealne, więc co wtedy?

foto: pixabay.com

Będzie podwyżka, ale nie wiadomo jeszcze kiedy i jak duża. Już niedługo mieszkańcy miasta i gminy Radków zapłacą więcej za odprowadzenie ścieków. A podwyżka cen wody - jak zapewnia Michał Punda, prezes Radkowskich Usług Komunalnych - będzie jedynie symboliczna.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×