REKLAMA

Kraków zaprojektuje Bożków

Architekci z Krakowa zaprojektują bożkowskie przedszkole.

Przedszkole samorządowe powstanie w sąsiedztwie szkoły podstawowej. Miejsce znajdzie się w nim dla 100 maluchów w wieku od 3 do 5 lat. Placówka będzie liczyła 5 oddziałów. W tej chwili urzędnicy są na etapie przygotowywania dokumentacji niezbędnej do rozpoczęcia budowy. Wybrali już firmę, która zaprojektuje placówkę. Do przetargu na opracowanie dokumentacji zgłosiły się cztery firmy. Najkorzystniejszą ofertę za 79 tys. 950 zł złożyła firma Instal-Tech Marcina Marzec z Krakowa. W przetargu startowały też firmy z Wrocławia i Warszawy. Na razie nie wiadomo, skąd będą pochodzić fundusze na budowę przedszkola. Władze gminy chcą je pozyskać z zewnątrz. Na projekt miały 150 tys. zł.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Kraków zaprojektuje Bożków

foto: pixabay.com

Jest akcja, jest mobilizacja i wspólne działanie. Fundacja zaczytani org. Prowadzi Wielką Zbiórkę Książek, które następnie trafią do placówek medycznych w całej Polsce. W akcję zaangażował się żłobek „Baśniowe Wzgórze” z Ludwikowic Kł.

Trzy osoby przed rokiem zginęły. Jedna przeżyła i zapewniała, że to nie ona kierowała samochodem. Śledczy po miesiącach prowadzonego śledztwa uznali jednak inaczej. Jakub K. trafił za kraty. Na razie na 3 miesiące. Grozi mu 12 lat więzienia.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×