REKLAMA

Ukradł, wypił, poszedł siedzieć

foto: pixabay.com

Najpierw poszedł na złodziejkę. Później pijany wpadł w ręce policji. Gdy go zatrzymano okazało się, że szukali go nie tylko mundurowi, ale też sąd.

W ręce radkowskich policjantów wpadł 34-letni mężczyzna, który nie tylko był pijany (miał ponad 2, 5 promila alkoholu we krwi), ale też okazał się złodziejem, bo z niezabezpieczonego pomieszczenia gospodarczego ukradł dwie piły spalinowe marki Partner i Gardenline, pilarkę elektryczną, szlifierkę kątową akumulatorową oraz naświetlacz led. Wartość skradzionych rzeczy to 2 tys. zł. Złodziej ukradł sprzęt 58-letniemu mieszkańcowi Jugowa, ale na szczęście policjanci odzyskali skradzione mienie.

Ze złodziejki za kraty

Okazało się też, że 34-letni złodziej był poszukiwany przez sąd w celu doprowadzenia go do zakładu karnego, gdzie ma odsiedzieć karę roku pozbawienia wolności. Po zatrzymaniu policjanci przewieźli pijanego złodzieja do noworudzkiego aresztu, aby tam wytrzeźwiał, a następnie do więzienia, gdzie odsiedzi wyrok.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Ukradł, wypił, poszedł siedzieć

Koronawirus Kłodzko i powiat kłodzki. Nowe zachorowania w ciągu ostatnich 24 godzin. Sprawdź ile osób zachorowało 28 listopada. Przez ostatnią dobę w powiecie kłodzkim zmarły 2 osoby.

Fot. FB/Strajk Kobiet Kłodzko i powiat

Strajk kobiet w Kłodzko. Tym razem pod hasłem: "W imię matki, córki, siostry"

Nowa Ruda, gmina Nowa Ruda, miasto i gmina Radków: wiele wskazuje, że od stycznia będziemy więcej płacić za wywóz odpadów.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×