Reklama

Parafialne statystyki

Opublikowano:
Autor:

Parafialne statystyki - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Zakończył się rok duszpasterski 2016. Proboszczowie poszczególnych parafii podsumowali już minione 12 miesięcy. Na początek informacje z parafii w Jugowie

Chrzest św.
Chrztów św. w parafii w roku 2016 było 35. W Jugowie ochrzczono 23 młodych parafian, w Przygórzu 4, a 6 dzieci było spoza Jugowa. 18 dzieci urodziło w związkach, w których rodzice mają ślub kościelny, 3 – ślub cywilny, a reszta rodziców nie ma żadnego ślubu. W 2015 r. chrztów w jugowskiej parafii było 34.

Małżeństwa
W 2016 r. w parafii zostało zawartych 9 związków małżeńskich. 5 w Jugowie, 2 w Przygórzu i 2 były spoza parafii. W ubiegłym roku pobłogosławionych zostało także 9 małżeństw.

Pogrzeby
W minionym roku w parafii było 40 pogrzebów. W Jugowie zmarło 26 parafian, w Przygórzu – 12, a 2 były spoza parafii. Na 40 zmarłych, sakramenty św. przyjęło 17 parafian. Pozostali zmarli byli niezaopatrzeni. W 2015 r. pogrzebów było 39.

Uczestnictwo we mszach św.
W tym roku, w dniu w którym liczono parafian na mszy św., statystyki wyglądają następująco. Na mszach św. były 683 osoby. W Jugowie 520 i w Przygórzu 163. Do Komunii przystąpiło 260 osób. W Jugowie 195, a w Przygórzu 65. Jest to o 40 osób więcej uczestniczących we mszy św. niż w roku ubiegłym. Ofiary na sprzątanie W Jugowie na utrzymanie czystości w kościele ofiary złożyło 212 rodzin, a w Przygórzu 68 rodzin. W Jugowie na ogrodzenie cmentarza i na remont kościoła ofiary złożyły 153 rodziny. Natomiast w Przygórzu na remont ogrodzenia ofiary złożyło 140 rodzin.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy