Reklama

Przyszli inżynierowie w wirtualnej rzeczywistości

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Studenci kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji PWSZ w Nysie przeszli zaawansowane szkolenie w zakresie planowania, organizacji i sterowania procesami produkcyjnymi z wykorzystaniem profesjonalnego oprogramowania FlexSim.

Przez prawie dwa miesiące doskonalili swoje zawodowe umiejętności mając do dyspozycji zaawansowane narzędzie do analizy, symulacji oraz optymalizacji procesów. Zastosowanie programu z możliwością wizualizacji i symulacji 3D oraz wykorzystanie wirtualnej rzeczywistości VR do zweryfikowania poprawności działania procesu produkcji to obecnie najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie komputerowego wspomagania prac inżyniera produkcji. 

 

Oprócz szkoleń służących podniesieniu umiejętności posługiwania się programem, studenci wzięli udział w dwudniowych warsztatach doskonalących kompetencje w zakresie zastosowania programu FlexSim do optymalizacji procesów produkcyjnych i logistycznych. 

 

Szkolenie, składające się z dwóch części zakończyło się egzaminami, które nasi studenci przeszli bez problemów, co świadczy o ich dobrym przygotowaniu i wysokich umiejętnościach. Potwierdzają to otrzymane certyfikaty ukończenia szkolenia, co z pewnością zwiększy atrakcyjność naszych absolwentów kierunku ZIP na rynku pracy.

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy